Оренда фасадних люльок Київ

Якщо ваша організація займається будівництвом, виконує ремонтні роботи, то ви, напевно, знайомі з фасадної люлькою. Пропонуємо на договірній основі взяти в оренду надійні будівельні люльки в місті Києві. Ми швидко оформимо договір оренди і, при необхідності, зможемо своїм транспортом доставити фасадну люльку відразу на робочий об'єкт. Телефонуйте!

Київ сильно змінився завдяки високим темпам промислового і житлового будівництва. З'явилося безліч адміністративних будівель, промислових об'єктів, торгових центрів і спортивних комплексів. Є також і висотні будинки, яке неминуче необхідно ремонтувати і обслуговувати. Широкий комплекс будівельних робіт складно уявити без використання спеціальних будівельних пристроїв і механізмів, що полегшують важку працю будівельників і ремонтників. Одним з видів такого обладнання є будівельна люлька, яка, також, називається фасадною. Конструктивні особливості фасадної люльки дозволяють виконувати ремонтні роботи та будівельні заходи на висотах, що перевищують сто метрів. Фасадні люльки оперативно доставляють на робочу ділянку будівельників, робочий інструмент і допоміжні матеріали. Фасадні люльки значно полегшують монтаж технічних пристроїв, систем освітлення, рекламних панелей, що розміщуються на будівлях. Будівельна люлька незамінна, якщо необхідно здійснити фарбування фасаду, виконати на висоті ремонтні роботи або помити вікна. Незважаючи на невелику масу будівельної люльки, в її надійності не варто сумніватися! Вона виготовлена ​​з якісної сировини, пройшла необхідні технічні випробування, а також сертифікацію. Фахівці нашої компанії нададуть технічну допомогу в сервісному обслуговуванні наданих в оренду будівельних колисок, і допоможуть здійснити їх монтаж. Всі технічні заходи по збірці фасадної люльки, її монтажу і пуску в експлуатацію здійснюються під контролем досвідчених технічних фахівців нашої організації. При виникненні необхідності в технічному обслуговуванні фасадної люльки під час її оренди вашою компанією, наші фахівці швидко усунуть поломки, виконають сервісні роботи. Пропоновані нами будівельні люльки надійно захищені від корозії. Звернувшись в нашу фірму, ви завжди можете взяти в оренду в Києві сучасні фасадні люльки, оснащені потужними електричними двигунами і системами безпеки.

Аренда фасадных люлек

Аренда фасадных люлек

Підвіска люльки здійснюється на консольних запобіжних і вантажних тросах. Безпека виконання висотних робіт забезпечує система автоматичного і ручного гальмування, а також уловлювачі відцентрового типу, які при виникненні проблемної ситуації гарантовано і безпечно зможуть зупинити будівельну люльку. Оренда фасадної люльки - правильне рішення для тих, хто цінує свої гроші і час. Оренда доцільна, якщо роботи виконують рідко, перерви між робочими циклами значні, а ремонтні заходи носять сезонний характер. У Києві багато будівельних організацій оцінили вигоду від оренди фасадних колисок. Це правильний крок, тому що невеликим фірмам немає необхідності нести витрати, пов'язані з купівлею такого дорогого устаткування, його ремонтом, зберіганням та експлуатацією.

Ми рекомендуємо скористатися послугами нашої компанії в Києві і взяти в оренду на договірній основі надійні фасадні колиски. Знаючи висоту підйому і масу вантажів, наші фахівці допоможуть вибрати будівельну люльку для ефективного вирішення поставлених перед вами серйозних будівельних завдань. Наші ціни на оренду будівельних фасадних колисок цілком конкурентоспроможні. У цьому ви можете самі переконатися, звернувшись в нашу організацію!