Оренда фасадних люльок Рівне

У багатьох будівельних компаній люльки стоять на балансі, а деякі вважають за краще брати їх в оренду. Невеликі фірми намагаються заощадити фінансові ресурси, які неминуче йшли б на сервісне обслуговування фасадних колисок, придбання необхідних запчастин і періодичний їх огляд. У тому, що оренда будівельних колисок в Рівному вигідна, переконалися багато будівельних організацій. Це не відноситься до великих будівельних компаній, які мають потужний парк обладнання, і не є зацікавленими в оренді фасадних колисок.

Сьогодні будівельні люльки у Рівному представлені в різних конструктивних рішеннях. Сучасні люльки високої якості відрізняються своїми технічними характеристиками і ціною. Будівельні фасадні люльки у Рівному, на відміну від будівельних лісів, дозволяють швидко виконати необхідний обсяг будівельних робіт. Будівельна люлька у Рівному складається з окремих модулів, які можна об'єднати і зібрати люльку різної довжини. Управління люлькою просте, доступне і здійснюється за допомогою кнопок.

Звернувшись в нашу компанію можна взяти в оренду сучасні будівельні фасадні люльки у Рівному. Наші менеджери допоможуть вам вибрати необхідну фасадну люльку, в залежності від завдань, які вам необхідно виконати. Для цього необхідно знати масу вантажу, його розміри і висоту підйому. Вантажопідйомність будівельної люльки залежить від виду робіт і маси вантажів. Оренда колисок невеликої вантажопідйомності проводиться тоді, коли необхідно здійснити невеликий ремонт фасаду або виконати миття скла. Щоб спеціалістам зручно було працювати на висоті, необхідно правильно підібрати висоту бортів, ширину і довжину будівельної люльки.

Аренда фасадных люлек

Аренда фасадных люлек

Звертайте особливу увагу на масу фасадної люльки, особливо при ремонті старих будівель. Звернувшись до нас в Рівному, ви завжди зможете орендувати необхідне будівельне обладнання за доступною ціною. Оренда будь-яких будівельних фасадних колисок у Рівному - це один із напрямів нашої діяльності. Телефонуйте, ми завжди готові вам допомогти!